Warsztaty

Warsztaty Meblodzieło

Warsztaty

Stylizacja mebli to nasza pasja i zawód. Oferujemy warsztaty, podczas których nauczysz się podstawowych technik użycia farb i wosków Chalk Paint® by Annie Sloan. Odbywają się one indywidualnie lub w małych grupach. 

Podczas warsztatów nauczysz się jak pracować z farbą, aby uzyskać różne efekty - między innymi: dwukolorowa przecierka, efekt spękań, technika impasto, użycie jasnego, ciemnego i kolorowego wosku, złocenia, transfer decoupage, efekt bejcy, efekt bielenia, technika "wash", użycie szablonów. Ponadto dowiesz się jak farbować tkaniny i jak dobierać kolory do Twojego wnętrza. 

W drugiej części warsztatów własnoręcznie pomalujesz i ozdobisz drewnianą tacę-stolik idealną na balkon lub śniadanie do łóżka.

Cena warsztatów: 270 zł

Czas trwania: ok. 4h


W cenie warsztatów farby, pędzle, woski, szablony i inne niezbędne materiały do rozpoczęcia przygody z farbami Chalk Paint.

Szkolenie możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań.
O szczegóły pytaj pod numerem telefonu 607 649 382 lub pisz na
 [email protected]

Pamiętajcie, że można również spotkać się z nami na warsztatach indywidualnych w tygodniu. Prosimy tylko zadzwonić kilka dni wcześniej i wspólnie znajdziemy jakiś termin. Warsztaty indywidualne kosztują 320 zł i trwają ok. 4h. 

Najbliższe warsztaty odbędą się w sobotę, 24. listopada. Zapraszamy!