Warsztaty

Warsztaty Meblodzieło

Warsztaty

Stylizacja mebli to nasza pasja i zawód. Oferujemy warsztaty, podczas których nauczysz się podstawowych technik użycia farb i wosków Chalk Paint® by Annie Sloan. Odbywają się one indywidualnie lub w małych grupach. 

Podczas warsztatów nauczysz się jak pracować z farbą, aby uzyskać różne efekty - między innymi: dwukolorowa przecierka, efekt spękań, technika impasto, użycie jasnego, ciemnego i kolorowego wosku, złocenia, transfer decoupage, efekt bejcy, efekt bielenia, technika "wash", użycie szablonów. Ponadto dowiesz się jak farbować tkaniny i jak dobierać kolory do Twojego wnętrza. 

Przynieś ze sobą niewielki mebel, ramę lustra, drewniane pudełko lub co tylko zechcesz. Razem przeprowadzimy małą metamorfozę. Obiecujemy, że wyjdziesz z naszej pracowni z artystycznym zacięciem.

Cena warsztatów: 250 zł

Czas trwania: ok. 4-5h


W cenie warsztatów farby, pędzle, woski, szablony i inne niezbędne materiały do rozpoczęcia przygody z farbami Chalk Paint.

Szkolenie możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb i zainteresowań.
O szczegóły pytaj pod numerem telefonu 607 649 382 lub pisz na
 [email protected]

Najbliższe warsztaty odbędą się 3., 4. i 24. marca 2018 roku. Więcej informacji po adresem: https://www.facebook.com/pg/Meblodzielo. Zapraszamy serdecznie!